با مدرک دیپلم، مهماندار هواپیما شوید! شغلی جذاب، که خیلی ها آرزوی آن را دارند ….

آیا می دانید مهمانداری هواپیما یکی از معدود مشاغل بین المللی و جذاب و پرطرفدار در گوشه و کنار دنیاست که نیاز به مدرک دانشگاهی ندارد؟

 بررسیها نشان می دهد، شغل مهمانداری هواپیما همواره جزو یکی از ده انتخاب برتر جویندگان شغل به ویژه در بین افرادی است که تمایل به طی مسیر طولانی تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی نداشته و برعکس تمایل دارند به سرعت و از طریق شغلی متفاوت و جذاب، وارد بازار کار شوند.

تمایل به داشتن یک شغل شیک و تشریفاتی، شوق پرواز در آسمان بی انتها، مسافرت های پی درپی و گشت و گذار به گوشه و کنار دنیا، عدم نیاز به صرف زمان زیاد از جمله اخذ مدرک دانشگاهی،… بخشی از جاذبه هایی است که همه روزه مشتاقان زیادی را در سراسر جهان به جستجوی اطلاعات این شغل در بین صفحات روزنامه ها و وب سایتها وا می دارد. میزان جستجوی عبارت “شغل مهماندار هواپیما ” و ورودی از این طریق به سایت دنیای کار و سایت های گروه  از جمله مسیر ایرانی نیز عدد قابل توجهی است. 

لذا بر آن شدیم تا راهنمای ورود به این شغل را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم. برای تهیه این کتابچه الکترونیکی می توانید از اینجا اقدام کنید. 

 

درباره نویسنده

کارشناس ارشد علوم پایه هستم با حدود بیست سال سابقه کاری در مراکز مختلف تحقیقاتی و دانشگاهی. در حوزه رشته های دانشگاهی و مشاغل مربوطه مطالعه و تحقیق می کنم. علاقه مندم تا نتایج بررسی ها و تجربیاتم رو در اختیار دوستان قرار بدم و از این طریق در انتخاب شغل و رشته تحصیلی به اونها کمک کنم.

مطالب مرتبط