با مدرک دیپلم، مهماندار هواپیما شوید! شغلی جذاب، که خیلی ها آرزوی آن را دارند ….

آیا می دانید مهمانداری هواپیما یکی از معدود مشاغل بین المللی و جذاب و پرطرفدار در گوشه و کنار دنیاست که نیاز به مدرک دانشگاهی ندارد؟

 بررسیها نشان می دهد، شغل مهمانداری هواپیما همواره جزو یکی از ده انتخاب برتر جویندگان شغل به ویژه در بین افرادی است که تمایل به طی مسیر طولانی تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی نداشته و برعکس تمایل دارند به سرعت و از طریق شغلی متفاوت و جذاب، وارد بازار کار شوند.

تمایل به داشتن یک شغل شیک و تشریفاتی، شوق پرواز در آسمان بی انتها، مسافرت های پی درپی و گشت و گذار به گوشه و کنار دنیا، عدم نیاز به صرف زمان زیاد از جمله اخذ مدرک دانشگاهی،… بخشی از جاذبه هایی است که همه روزه مشتاقان زیادی را در سراسر جهان به جستجوی اطلاعات این شغل در بین صفحات روزنامه ها و وب سایتها وا می دارد. میزان جستجوی عبارت “شغل مهماندار هواپیما ” و ورودی از این طریق به سایت دنیای کار و سایت های گروه  از جمله مسیر ایرانی نیز عدد قابل توجهی است. 

مجموعه این دلایل، ما را بر آن داشت تا برای اولین بار، راهنمای شغلی مهماندار هواپیما را به علاقه مندانی که مایلند اطلاعات پراکندهء موجود را به صورت دسته بندی شده در اختیار داشته باشند، تقدیم کنیم.

اکنون راهنمای کامل ورود به شغل مهمانداری، شامل شرایط عمومی و اختصاصی، نحوه ثبت نام، مراحل قبولی در آزمون به همراه اطلاعات دیگری از این شغل (نظیر ویژگیهای این شغل، حقوق و مزایا، ارتقای شغلی، معرفی دوره های تحصیلی و آموزشی مهمانداری و… ) از فروشگاه مسیر ایرانی، قابل دانلود است.

این راهنما همچنین می تواند هدیه مناسبی برای عزیزانی باشد که با مدرک دیپلم، دغدغه یافتن یک شغل آبرومند، مهیج و پرطرفدار را دارند. برای مشاهده توضیحات تکمیلی لطفا روی عنوان زیر کلیک کنید:

stwardess مهماندار استخدام مهماندار مسیر ایرانی

مطالب مرتبط