هزینه های راه اندازی دفتر کار

از میان آنانی که قصد راه اندازی دفتر کار برای شروع یک کسب و کار را دارند، گروهی به دنبال بهترین موقعیت و نقشه برای دفتر کار هستند، برخی به دنبال بهترین شرایط برای دریافت وام یا جلب مشارکت سرمایه گذارند و گروهی به تهیه دستگاههای اداری مناسب و کارا می اندیشند. اما در این میان، اطلاع از حدود قیمت تجهیزات ضروری و اساسی برای راه اندازی دفتر کار می تواند بسیار مفید باشد.

در ویدیوی بالا، با هزینه راه اندازی دفتر کار در شهری مثل تهران آشنا می شوید. این هزینه ها برای اقلام اساسی شامل :  صندلی، میز کار ، مبلمان اداری ، قفسه و کتابخانه ، کنسولهای اداری و ست رومیزی است. در همین چند قلم به ظاهر مختصر، دنیایی از تنوع و سلیقه نهفته است. و البته قیمتها نیز به همین نسبت متنوع است.

به طور کلی برای راه اندازی دفترکار با اقلام فوق، باید چیزی بین ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان هزینه کنید. همچنان که گفته شد این معرفی به اقلام سنگین و اساسی دفتر کار اشاره دارد و طبیعتا در آن از اقلام جزئی تر نظیر تلفن، فکس، رایانه و لوازم جانبی ، دستگاه کپی و… سخنی به میان نیامده است. هرچند سرجمع هزینه این اقلام نیز عدد قابل توجهی نخواهد بود.

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.