شغل های پردرآمد در نیوزلند

شغل های پردرآمد در نیوزلند

در زمان تصمیم گیری و انتخاب رشته تحصیلی و همچنین انتخاب شغل ، موارد مهمی هستند  که نسبت به محیط و نیاز بازار کار در نهایت تعیین کننده کیفیت زندگی شما خواهد بود . با توجه به تغییر نیاز بازار کار در بازه های زمانی در کشورهای مختلف باید در این رابطه به جز در نظر گرفتن علاقه و استعداد کمی آینده نگر بود .حال لیستی از مشاغل پر درآمد در نیوزیلند را بررسی خواهیم کرد تا کسانی که به آینده خود در این کشور فکر می کنند بتوانند تصمیم درست را اتخاذ کنند .
 
۱- مدیر پروژه آی تی

newsland-project-manager

مدیر پروژه آی تی مسئول عملکرد گروه بر روی پروژه از نظر مالی ، تکنیکی و فنی  با در نظر گرفتن استراتژی برنامه ریزی شده . حقوق این مدیران از ۷۴۰۰۰ دلار در سال شروع و بسته به نوع پروژه تا ۲۰۰۰۰۰ دلار بالا خواهد رفت .

 

۲-پزشک و متخصص  

newsland-doctor

پزشکان عمومی برای  تشخیص و درمان مشکلات سلامت افراد و خانواده ها در جامعه فعالیت می کنند . درآمد پزشکان و متخصصین بسته به ساعت، محل و تعداد بیماران آنها متفاوت است. کار برای یک شورای پزشکی (DHB) معمولا بین $ ۰۰۰ ۷۰و ۱۷۵۰۰۰ دلار در سال درآمد دارد در حالی که متخصصین واجد شرایط  معمولا  بین $ ۱۱۲۰۰۰ و $ ۲۰۶۰۰۰ درآمد دارند.

۳- مهندس شبکه

newsland-NetworkEngineer

مهندس و طراح شبکه ،  نصب و پیکربندی سیستم های کامپیوتری درزمینه نرم افزار و سخت افزار و اجرا ونگه داری سیستمهای تحت شبکه را به عهده دارند. این شغل برای تمام شرکتها از نظر ارتباطی با سایر نقاط  جهان و ارتباطات درون شبکه ای بسیار مهم است و درآمدی بالای ۲۰۰.۰۰۰ دلار در سال دارد.
 
۴- مشاور IT

newsland-it consultant

مشاوران آی تی در کنار مشتریان خود نحوه صحیح استفاده از این تکنولوژی را به آنها آموزش داده در هر زمینه ای که آنها فعالیت می کنند آن را به کار می بندند. آنها مشکلات روزمره کلاینت های خود را حل و  پیشرفت درزمینه فعالیت آنها را طراحی و اجرا می کنند . این شغل سالیانه به طور متوسط  بالغ بر ۲۰۰.۰۰۰ دلار برای مشاورین آی تی درآمدزایی می کند.

 

۵- فروشندگان خدمات کامپیوتر

newsland-computer service

فروشندگان  خدمات آی تی ، سخت افزار و نرم افزار .   پیدا کردن مشتری و شناخت نیاز و فروش خدمات یا قطعات از جمله وظایف این دسته از افراد است . این شغل هم مانند دیگر مشاغل در زمینه کامپیوتر درآمد بالایی دارد و به طور میانگین  در سال ۲۰۷.۰۰۰ دلار است.
 
۶-  مشاورین املاک تجاری

newsland-real state consultant

مشاورین املاک در نیورزیلند درآمد نسبتا خوبی دارند اما آن دسته از مشاورین که در زمینه ملکهای تجاری فعالیت می کنند در آمد بیشتری دارند . میانگین حقوق این مشاورین سالانه ۱۸۵.۰۰۰ دلار تخمین زده شده البته لازم به ذکر است که داشتن این شغل در کشورهای پیشرفته مانند نیوزیلند به داشتن مدرک حرفه ای با گذراندن دوره های مربوط  نیاز دارد .

 

درباره نویسنده

من درباره مشاغل و رشته های تحصیلی و ارتباط آنها با شخصیت افراد تحقیق می کنم و از طریق نوشتن و ترجمه مقاله، مشاوره و برگزاری سمینار به دانش آموزان و دانشجویان در انتخاب شغل و رشته تحصیلی کمک می کنم.

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. شائق

    سلام…من کاملا با شما در مورد اینده نگری در انتخاب رشته تحصیلی و شغل موافقم ولی میتونم ازتون درخواست کنم در مورد سایر رشته ها مثل رشته های ورزشی محبوب،پرطرفدار و پردرآمد کشور نیوزیلند هم مقاله ای تنظیم کنید و در سایتتون قرار بدید تا بتونم در آینده تصمیم بهتری بگیرم؟

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.