درآمد حسابدار در کانادا

درآمد حسابدار در کانادا

حسابدار یکی از مشاغل مورد تقاضای شرکت ها و سازمان ها در سراسر دنیا از جمله کانادا است. به این دلیل استخدام حسابدار در کانادا یکی از پرتقاضاترین زمینه ها می باشد. عوامل مختلفی در بازار کار حسابداری کانادا وجود دارند که در اینجا به بررسی برخی از آنها می پردازیم.

حسابداری مجتمع فنی تهران

 

درآمد حسابدار در کانادا

مطابق با جدیدترین آمار سال ۲۰۱۶، متوسط درآمد حسابدار در کانادا به صورت سالیانه حدود ۴۹۵۵۴ دلار کانادا می باشد که با توجه به سمت و میزان سابقه افراد کمی تفاوت می کند. مشاغل مختلفی از جمله کمک حسابدار، منشی حسابدار، حسابدار، مدیر یا سرپرست حسابداری، حسابدار ارشد، تحلیل گر مالی،  مدیر مالی و … در حوزه مالی و حسابداری در کانادا وجود دارند. 

تاثیر سابقه کاری بر درآمد حسابدار در کانادا

بررسی بازار کار کانادا در حوزه مالی و حسابداری نشان می دهد حدود ۶۴ درصد از کارکنان حوزه مالی را زنان و ۳۶ درصد را مردان تشکیل می دهند. اگر بخواهیم از نظر میزان سابقه کاری آنها را دسته بندی کنیم نمودار زیر آن را به خوبی نشان می دهد:

 accountantyears-in-canada

متوسط درآمد سالانه کارشناس حسابداری در کانادا با توجه به میزان سابقه کاری متفاوت است. نمودار زیر نشان دهنده تاثیر میزان سابقه بر درآمد (به دلار کانادا) کارشناسان مالی و حسابداری است: 

 salaryexperience-in-canada

مهارت های موثر بر درآمد حسابدار در کانادا

داشتن مهارت های تخصصی یکی از عوامل بسیار مهم در استخدام و درآمد کارشناس حسابداری و مالی در کانادا است. ازجمله مهمترین مهارت ها که تاثیر فزاینده ای بر درآمد حسابدار دارد عبارتند از: مهارت تجزیه و تحلیل مالی، بودجه بندی، تجزیه و تحلیل داده ها، گزارش دهی مالی، بستن حساب ها، مدیریت حقوق و دستمزد، مشاوره مالیاتی، تسلط به نرم افزار اکسل و …

مجتمع فنی تهران

 

درآمد مشاغل مالی و حسابداری در کانادا

با توجه به وجود شغل های مختلف در حوزه مالی و حسابداری، در این بخش متوسط درآمد سالانه برخی از این مشاغل در کانادا ارائه می گردد.

درآمد کمک حسابدار در کانادا- متوسط درآمد ۳۹۳۶۶ دلار کانادا می باشد.

درآمد منشی حسابدار در کانادا- متوسط درآمد ۳۷۳۶۹ دلار کانادا می باشد.

درآمد حسابدار ارشد در کانادا- متوسط درآمد ۶۰۱۵۳ دلار  کانادا می باشد.

درآمد سرپرست حسابداری در کانادا- متوسط درآمد ۵۸۵۱۱ دلار کانادا می باشد

درآمد مدیر حسابداری در کانادا- متوسط درآمد ۶۵۱۴۰ دلار کانادا می باشد.

درآمد مدیر مالی در کانادا- متوسط درآمد ۷۶۰۰۰ دلار کانادا می باشد.

درباره نویسنده

من درباره مشاغل و رشته های تحصیلی و ارتباط آنها با شخصیت افراد تحقیق می کنم و از طریق نوشتن و ترجمه مقاله، مشاوره و برگزاری سمینار به دانش آموزان و دانشجویان در انتخاب شغل و رشته تحصیلی کمک می کنم.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.