آموزشگاه حسابداری در تهران

آموزشگاه حسابداری در تهران

آموزش حسابداری در کشور ما از طریق مؤسسات مختلف دولتی و خصوصی و در مقاطع مختلف تحصیلی و مهارتی صورت می گیرد. به عنوان مثال دانش آموزان در مقطع متوسطه امکان یادگیری فنون حسابداری در هنرستان و مدارس کار و دانش را دارند. بعد از دیپلم ، رشته حسابداری در مقطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه های مختلف دولتی و غیر دولتی ارائه می شود و تعداد خیلی زیادی از حسابداران از این مراکز فارغ التحصیل می شوند.

مؤسسات آموزشی خصوصی که برخی از آنها دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای بوده و بعضی دیگر هم به صورت آزاد فعالیت می کنند از دسته دیگر برگزار کنندگان دوره های آموزشی حسابداری هستند.

در این بخش سعی شده است برخی از مهمترین آموزشگاه های حسابداری در تهران به صورت مختصر معرفی شوند.

مرکز آموزش حسابداران خبره

مرکز آموزش حسابداران خبره، یک موسسه آموزشی است که توسط دانشگاه صنعت نفت و انجمن حسابداران خبره ایران پایه گذاری شده است. این مرکز فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷ آغاز نموده و به عنوان نماینده رسمی انجمن حسابداران خبره مدیریت انگلستان (CIMA) و انجمن حسابداران خبره انگلستان (ACCA) گام بلندی را جهت تبدیل شدن به یک مرکز آموزش حرفه ای بین المللی برداشته است. این مرکز دوره های آموزشی گوناگونی را در حوزه مالی و حسابداری طراحی و برگزار می نماید.
دوره های مرکز آموزش حسابداران خبره به گروه های زیر تقسیم می شوند:

دوره های بین المللی شامل  Cima و   acca

دوره های بلند مدت داخلی شامل :  پرورش حسابدار مدیریت ، حسابرس داخلی خبره ، پرورش مشاور مالی، پرورش مدیر مالی ، عالی حسابداری پیمانکاری ، سرپرستی امور مالی ، جامع کاربری حسابداری ، پرورش مدیر مالی در بخش دولتی و عمومی

دوره های کوتاه مدت تخصصی شامل : آمادگی آزمون حسابدار رسمی ، آمادگی آزمون مشاوران رسمی مالیاتی ، کوتاه مدت تخصصی مالی ، کوتاه مدت تخصصی حسابرسی ، سیستم و فناوری اطلاعات ، توانمند سازی امور مالی

وب سایت :  pact(dot)ir

آدرس : خیابان استاد نجات الهی جنوبی(ویلا) ، خیابان اراک ، شماره ۳۳

تلفن : ۸۸۹۴۰۸۴۷-۵۰ ، ۸۸۹۴۰۸۵۳ ، ۸۸۹۴۰۸۵۸

 

مرکز آموزش بازرگانی

مرکز آموزش بازرگانی از سال ۱۳۷۴ ذیل موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی شروع به فعالیت نموده است. برخی از دوره های آموزشی مرکز آموزش بازرگانی در بخش حسابداری به شرح زیر است :

حسابداری مالیاتی ، تهیه و تنظیم صورت های مالی بر اساس استانداردهای حسابداری ، قوانین مبارزه با پولشویی ،  حسابداری تعهدی ویژه سازمان های دولتی ، حسابداری صنعتی (بهای تمام شده) ، کابرد اکسل در حسابداری ، حسابداری حقوق و دستمزد ، دوره جامع تربیت حسابدار و …

آدرس: تهران، خیابان کارگر شمالی،روبروی پارک لاله، پلاک ۱۲۰۴

تلفن : ۸۸۹۷۰۱۴۱ الی ۷

وب سایت :  btcedu(dot)ir

 

مؤسسه آموزش عالی آزاد فن آوران اطلاعات تهران

فن آوران یکی دیگر از آموزشگاه های حسابداری در تهران است و متعلق به مجتمع فنی تهران می باشد و آموزش دوره های حسابداری، یکی از حوزه های آموزشی این مرکز در کنار سایر دوره هاست. ضمنا آموزش های مرتبط با حسابداری و نرم افزارهای مالی در برخی دیگر از شعب آموزشی مجتمع فنی تهران انجام می شود که می توانید با تماس با ساختمان مرکزی از آنها مطلع شوید.

برخی از دوره های آموزشی این مرکز در بخش حسابداری به شرح زیر است :

حسابداری مکانیزه ارشد مالیاتی ، حسابداری مکانیزه ارشد مالی ، حسابداری مکانیزه ارشد صنعتی ، مدیریت اجرایی حسابداری ، اصول و مفاهیم حسابداری به زبان انگلیسی

وب سابت : fanavaran(dot)org

تلفن : ۲۲۰۹۰۰۰۱

آدرس : تهران خیابان سعادت آباد – بالاتر از میدان کاج خیابان – خیابان دوم (شهید عبقری) – بلوار بهزاد شمالی – شماره ۱۲

 

مشاورین مالی سرمایگان

یکی دیگر از مراکز آموزشی در حوزه حسابداری در تهران، مؤسسه سرمایگان است. این مرکز از طریق برگزاری کارگاه های آ»وزشی، در حوزه های مختلف مالی و حسابداری خدمات ارائه می کند. کار این مرکز به صورت تخصصی در حوزه مالی است. برخی از عناوین دوره های آ»وزشی برگزار شده سرمایگان که اغلب به صورت کارگاهی است به شرح زیر است :

کارگاه راهبردی نوابغ حسابداری ، کارگاه فوت کوزه گری مهارت های مالیاتی پول ساز ، تهیه صورت های مالی اساسی و یادداشت های پیوست و …

آدرس : تهران – میدان ونک

تلفن : ۰۲۱۸۸۱۹۱۷۴۷ – ۰۲۱۸۸۱۹۱۳۵۳ -۰۲۱۸۶۰۸۳۲۹۶

وب سایت : sarmayegn(dot)com

 

مؤسسه آموزش و پژوهش همکاران سیستم

این مرکز نیز یکی دیگر از آموزشگاه های حسابداری در تهران است که عضو گروه شرکت های همکاران سیستم است و در کنار آموزش نرم افزارهای مالی ، بازرگانی و اداری همکاران سیستم به مشتریان خود ، برای کاربران آزاد نیز اقدام به ارائه کلاس های آموزشی در زمینه حسابداری و نرم افزارهای آن می نماید.

حسابداری مالی و اکسل پیشرفته در حسابداری از جمله کلاس های آموزشی غیر مرتبط با نرم افزارهای همکاران سیستم است اما اغلب دوره های آموزشی این مرکز به آموزش نرم افزارهای گروه شامل حسابداری، حقوق و دستمزد، انبار و … معطوف است.

تلفن : ۸۴۲۰۵۱۱۱

وب سایت : education(dot)systemgroup(dot)net

آدرس : یوسف آباد، خیابان ابن سینا، کوچه ۱/ ۱۵ 

 

مجتمع آموزشی کیش مهر

کیش مهر یکی از آموزشگاه های حسابداری در تهران است که در حوزه های مختلف آموزشی فعالیت می کند و یکی از شاخه های آموزشی آن در حوزه مالی و حسابداری است. 

دوره های آموزشی رایانه کار حسابداری مالی و حسابداری ویژه بازار کار از دو دوره آموزشی برگزار شده حوزه مالی در این مجتمع است .

در دوره آموزشی رایانه کار ، نرم افزارهای مختلف از جمله هلو و رافع تدریس می شود که در زمان های مختلف متفاوت است اما در دوره آموزشی حسابداری ویژه بازار کار مباحثی از جمله مفاهیم و تئوری های حسابداری، صورت های مالی و ثبت های روزنامه و کل ، تراز آزمایشی و سود و زیان ، ثبت و تمدید دفاتر قانونی و سایر مباحث کاربردی مرتبط با مهارت های پایه حسابداری تدریس می گردد.  

تلفن: ۴۲۸۳۶ – ۰۲۱

وب سایت : Kishmehr(dot)ir

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه طالقانی، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۵۸۵

 

مجتمع آموزشی امیران

این مرکز یکی دیگر از آموزشگاه های حسابداری در تهران است که در کنار برگزاری کلاس های آموزشی در سایر رشته ها از جمله معماری، مدیریت، زبان انگلیسی ، برق و غیر ،  دوره های آموزشی حسابداری هم برگزار می کند. عنوان برخی از این دوره ها به شرح زیر است :

حسابداری با رایانه ، حسابداری ویژه بازار کار ، حسابداری مقدماتی و حسابداری تکمیلی ، حقوق و دستمزد ، حسابداری صنعتی و ….

سرفصل های هر دوره آموزشی در سایت این مجتمع توضیح داده شده است. به عنوان مثال در دوره حسابداری بازار کار ، دانشجویان با مباحثی از جمله : انواع حسابداری ، صدور روکش سند حسابداری ، کار با تنخواه ، کار با اسناد تجاری و مباحث کاربردی دیگر آشنا می شوند.

آدرس : میدان انقلاب اول کارگر شمالی نبش ک رستم پ۲

وب سایت : amirantvto(dot)ir

تلفن: ۷۶-۶۶۴۸۴۸۷۵

 

مجتمع آموزشی جهش رایانه

این مجتمع نیز یکی دیگر از آموزشگاه های حسابداری در تهران می باشد.  آموزش مهارت ویژه بازار کار و همچنین آموزش مهارت نرم افزار حسابداری هلو از جمله دوره های آموزشی این مجتمع در حوزه حسابداری است.

آدرس: تهرانسر،بلوارلاله،نبش خیابان نفت شمالی  -پلاک۱۷۴

تلفن:۴۴۵۳۳۸۷۴

وب سایت : jaheshrayaneh(dot)com

 

 

منبع مطلب:کاری از دنیای کار

درباره نویسنده

من درباره مشاغل، رشته های تحصیلی و کارآفرینی تحقیق می کنم و از طریق نوشتن و ترجمه مقاله، مشاوره و برگزاری سمینار به دانش آموزان، دانشجویان و کارجویان در انتخاب شغل و رشته تحصیلی و یا شروع یک کسب و کار جدید کمک می کنم.

مطالب مرتبط

9 نظر

 1. هنگامه

  برایه اینکه بخوای نرم افزارهایه حسابداریو باد بگیریم به نظرتون کدوم نرم افزاربرایه بازار کار خوبه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  1. رویا مسلمی

   سلام دوست عزیز. برای اینکه متوجه بشوید کدام نرم افزارها برای کار بهتر است به اگهی های استخدامی حسابداری سری بزنید ببینید شرکت ها کدام نرم افزارها را بیشتر می خواهند…

   پاسخ
 2. محمدرضا

  با سلام….
  دوستان عزیز حسابدار….به نظر بنده یک حسابدار برای شروع کار حرفه ای باید با یک نرم افزار سبک مثل هلو شروع کنه چون در مجموع تمام این نرم افزارها چه همکاران سیستم و چه سپیدار روش کار تقریبا ۹۵ درصد مشابهی دارند….باتشکر

  پاسخ
 3. شیلا

  درورد
  من قبلا دوره های آموزشی همکاران سیستم رو تو خود مرکز آموزش همکاران شرکت کردم. محیطش خیلی خوب و شیک هست ولی استادش که از بچه های خودشون بود اصلا خوب نبود و راضی نبودم ازش
  مرسی از سایت خیلی خوبتون

  پاسخ
 4. سمین

  از سایت خوبتون ممنونم فقط اگر اطلاعات مؤسسات آموزشی به طورت کامل تری مینوشتید خیلی خیلی خوب بود اگر تونستید این کار رو بکنید. بازهم ازتون تشکر می کنم

  پاسخ
 5. رضا نیک نژاد

  من قبلا تو ۲ دوره آموزشی مرکز آموزش همکاران سیتم شرکت کردم. دوره آموزش نرم افزارشون خوب بود اما دوره آموزش حسابداری مالی خوبی نداشتند یا اینکه بهتره بگم حداقل استاد دوره ما که یکی از بچه های خود همکاران سیستم بود خیلی خوب نبود ولی در مجموع جاشون خیلی خوب و شیکه

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.